Omlouvej se....jpg

Proč se vlastně potřebujeme všichni karmicky čistit? viz.videjko níže

Co je karmické čištění negací a bloků duše?-viz.videjko níže

ÚPLNĚK-pátek 5.6.2020

Universum-wikipedia.cz.jpg
ÚPLNĚK MĚSÍCE VE znamení "Střelce"
JAKÝ MÁME DNEŠNÍ DEN:

-PÁTEK 5.6.2020
číslo dne = 15/6 velice silná energie, jež nás nutí v té části "dobra" k harmonii v každém směru, nutí nás k souladu rodiny, ke kontaktům s blízkými lidmi a také nás nutí být sami v plné lásce ke světu i životu, ale jak víme vše má dvě strany-tak i energetické vlnění čísla 6,jež je dnešním číslem dne-ovlivní také "zlou stránku" v nás, takže tam, kde jste v rozhádanosti, nesouladu a bolesti životních situací, tak zde si dávejte velice dobrý pozor, abyste dnes v čase ÚPLŇKOVÉ ENERGIE MĚSÍCE-někomu neublížili, a to buď slovem,myšlenkami, pomluvami, či dokonce cíleně svým zaměřeným jednáním vysláním negace-ať už činy, myšlením, pohledem nebo slovem-vše totiž je silné s energií zlosti, agrese,či dokonce nenávisti-pak se i VÁM TATO VLNA později zase VRÁTÍ+bude násobená tím, co jste do ní sami vložili-protože číslice šest je nejen číslem dobra, ale i číslem "ďábelské energie" ničení, zla, nepřejícnosti+také jde o silné číslo kleteb, jež neblaze dnes může způsobit i FATÁLNÍ POTÍŽE, takže doporučuji se RADĚJI ORIENTOVAT NA KLADNÉ VLNY ENERGIÍ ČÍSLICE "6", pokuste se dát do HARMONIE VŠE, CO JEN JDE dnes tímto způsobem řešit. Rozsévejte jen láskyplné energie, činy, myšlenky kolem sebe!!! Pomůžete tím nejen sami sobě, ale i bližním a známým, ale i samotné planetě Zemi, která uvítá láskyplné toky vln energetických polí lidí!!!

-ÚPLNĚK MĚSÍCE-je ve znamení "střelce", vládnoucím živlem je tedy "OHEŇ", proto pozor na to, co řeknete, jakým tónem to řeknete a s jakou silou,kterou do slova vložíte!!! Vše se dnes může rychle plnit, navíc si tím zaděláváte na "prožitky situací=DŮSLEDKY SVÝCH ČINŮ" v blízké své budoucnosti!!!
-PODPORUJTE ŽENSKOST U ŽEN, A MUŽNOST U MUŽŮ, dorovnejte si obě dvě složky energií uvnitř svého těla=HARMONIZUJTE SAMI SEBE, vysílejte kolem sebe jen to, CO SI OPRAVDU PŘEJETE MÍT+CO CHCETE OPRAVDU PROŽÍT!!! Měsíc má dnes velikou sílu, pomocí ní podporuje energii "Ohně", ale i energii "Vody"-jež vládne nejen našemu tělu, ale i 2/3 naší planety!!! A právě tyto dvě síly BY DNES MĚLY BÝT V PLNÉM SOULADU-protože všecičko se vám zobrazí vrácenou energií v dalších dnech+pokud chcete mít život skvělý a v plné radosti-dopřávejte ji také jiným, mějte jen láskyplné energie kolem sebe, uvnitř sebe i ve svých slovech i myšlenkách!
-ZDRAVÍ-CO NÁM OVLIVNÍ DNEŠNÍ DEN:
-ovlivňuje dnešek-stehna, kříže, pohybový systém-klouby kyčlí i všechny menší klouby v našem těle, pohyb proto přizpůsobte své kondici a moc se nepřetěžujte!!! AFIRMACE PRO ZDRAVÍ:"jsem zdravý/á, a všechny moje buňky se obnovují bez defektů,uzdravuji se láskou"-také můžete si vyťukávat EFT-terapeutických bodech pro ťukání. DNEŠNÍ DEN JE IDEÁLNÍM PRO OČISTU FYZICKÉHO TĚLA+PŮST+PITNÝ REŽIM propláchnout si ledviny, očistit si střeva, krev,játra, trávicí systém+doplnit si také minerály do těla+dnešek je přímo skvělým pro začátek KARMICKÉ OČISTY -kompletní=duše, aurycká těla, fyzické tělo+změna programů nastavení DNA-najdete na mém webu proklik výše,sekce služby nebo akční ceny06/2020

-OVLIVNĚN JE TAKÉ POCIT DOSTATKU PENĚZ+finančního vlastního zabezpečení, takže si ujasnit to, co opravdu chci, co potřebuji, a co mi brání v tom, toho dosahovat-co se týká peněz: AFIRMACE DNEŠKA pro peníze:
"peníze ke mně přicházejí sami, snadno, lehce, odkudkoli+kdykoli"-tuto větu si můžete také vyťukávat jako terapii EFT ve všech 10 hlavních bodech pro ťukání.

-RITUÁLY DĚLÁME dnes tyto:
-rituál čištění energií ve vztahu
(u mne je za 600 Kč)
-pro očistu negací+spalování negací
(u mne za 600 Kč/ 1 osobu)
-rituály ohně-tvoření budoucnosti+plnění přání
(u mne máte za 800 Kč)
-rituály uvolnění svázanosti=rituál odpoutání se od toho, co už nechcete
(u mne jej máte za 1200 Kč)
Objednáte i na -genea1@email.cz

Nastartuj se do nového dne-videjko níže!!!

Diagnostika automatickou kresbou a písmem-zasílám do mejlu
Diagnostika automatickou kresbou a písmem-zasílám do mejlu

Jak se zbavit negativity-EFT-viz. níže videjko

Jak se zbavit postupně svých strachů-viz.videjko níže

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one