Omlouvej se....jpg

Proč se vlastně potřebujeme všichni karmicky čistit? viz.videjko níže

Co je karmické čištění negací a bloků duše?-viz.videjko níže

Negace vlastní=TO, CO VYSÍLÁTE SAMI K SOBĚ+působí to na vás!

kletbová působení energií na duši.jpg.jpg
O NEGACÍCH kolem nás v konkrétním případě.

Nikdy nic není špatně, i to, co jsme provedli nesprávně, protože i to se ukáže později, až se nám odraz energií toho vrátí zpět k nám, ukáže jako veliké poučení ve směru poznání na vlastní kůži problémů, které jsme si sami naší třeba i nesprávnou reakcí, nesprávnou myšlenkou, či nesprávným činem nebo i nesprávným podlehnutím pocitu zlosti, agrese a jiných pocitů, sami přitáhli do našeho života. Toto vše skrývají naše VLASTNÍ VYTVOŘENÉ AKTUÁLNÍ NEGACE, KTERÉ KOLEM SEBE ŠÍŘÍME, dnes a denně, aniž bychom si to uvědomovali. A potom se vše dovrší k neúnosné míře a stane se to, že SE SVEZEME NA VLNĚ ENERGIÍ DO MNOHEM NIŽŠÍCH VIBRACÍ další řeky energií, po které začneme plout NA VLNÁCH POTÍŽÍ, PROBLÉMOVÝCH SETKÁNÍ, KOMUNIKACÍ spojených nedorozumění a omylů, KTERÉ SE PROSTĚ K NÁM PŘITAHUJÍ tím, co sami vysíláme-A PROČ tomu tak je? PROTOŽE JSME na NIŽŠÍCH VIBRACÍCH, VLIVEM NAŠICH NESPRÁVNÝCH REAKCÍ na situace kolem nás!!!
A jak z toho ven? Jak se dostat na vyšší frekvenci, kde je řeka HOJNOSTI, DOSTATKU A LÁSKY?
Jednoduše, stačí se prostě denně chovat správně v každičký okamžik nebo pokud ještě nejste na této úrovni, stačí se PRAVIDELNĚ ČISTIT VAŠE ČAKROVÁ CENTRA +SLADIT VŠECHNY AURYCKÁ TĚLA.

CO VÁM POMŮŽE?

-pravidelná denní dýchací cvičení
-myslet nejen pozitivně, ale také naučit se věci přijímat bez hodnocení
-nekritizovat nikoho
-vysílat kolem sebe jen lásku k sobě, ale i k vašemu okolí, a to ať už si to zaslouží nebo ne, protože okolí odráží jen tu energetickou hladinu, kde se vy sami nacházíte aktuálně, takže reakce okolí jsou podle vašich reakcí
-milujte vše, co k vám přichází
-děkujte za každý den, za každý problém, za každou radost
-myslete více na druhé, než na sebe
-naučte se děkovat za vše a všem
-naučte se vidět v každé situaci, co vás to mělo naučit
-žijte naplno každičkou chvíli a prožívejte a prociťujte své niterní pocity
-jednejte tak, jak chcete v dané situaci, aby se k vám lidé zachovali, když se v budoucnu třeba v téže situaci ocitnete
-MILUJTE SVŮJ ŽIVOT, JAKÝ PRÁVĚ JE, protože pokud je krásný a plný lásky-radujte se je vám přáno a jedete v řece energií, které jsou v souladu s vámi a vaší duší. A pokud jste právě v řece energií naplněné smolným obdobím-děkujte za taková rychlá poučení, které vám život uštědřil, protože Universum chce, aby jste si už brzy mohli zasloužit také tu vyšší vibrační řeku plnou radostí a láskyplných energií, a je tedy jen na vás, jak brzy si najdete přejezd a přechodovou hladinu energie do té vyšší frekvence světla a lásky a radosti.Pamatujte si, CO VYŠLEŠ-TO SE TAKÉ VRACÍ UMOCNĚNO SILOU, KTEROU DO TOHO DÁŠ!!!!!

To znamená pokud se zrovínka rozcházíte s partnerem a jste na sebe vzteklí, potom toto vysíláte kolem sebe a také k vašemu partnerovi, a jak veliký vztek na sebe máte vzájemně máte tak to je ta síla, kterou do celé této energetické situace vkládáte a ta se násobí+zcela jistě se velmi brzy vrací s ještě větší silou k vám samotným a přitahuje k vám tedy stejný negativní pocit pomsty, frustrace, urážek, vzteku i agrese v podobě sebelítosti a dalších i menších problémů nebo, pokud je síla negací velká tak i velkých problémů, které následně k vám přicházejí i po mnoho měsíců, let nebo i desetiletí a to jsou jen VAŠE VLASTNÍ NEGACE KOLEM VÁS Z TOHOTO ŽIVOTA, co teprve, když se k tomu přidají VAŠE NEGACE RODOVÉ, pak i KLETBY, ZLOBA JINÝCH A OVLIVNĚNÍ NEBO I VLIVY MAGIE ČERNÝCH SIL. Pak nastává celoživotní kolotoč potíží, problémů a nezdarů. A to vše jste v minulosti nebo i v tomto životě přiživili jen vy sami- VY JSTE TEDY TEN SPOUŠTĚČ TOHO, zda se vám bude dařit nebo ne!!! /Marcela Abha Kunz

Nastartuj se do nového dne-videjko níže!!!

Diagnostika automatickou kresbou a písmem-zasílám do mejlu
Diagnostika automatickou kresbou a písmem-zasílám do mejlu

Jak se zbavit negativity-EFT-viz. níže videjko

Jak se zbavit postupně svých strachů-viz.videjko níže

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one