Omlouvej se....jpg

Proč se vlastně potřebujeme všichni karmicky čistit? viz.videjko níže

Co je karmické čištění negací a bloků duše?-viz.videjko níže

karmické.čištění.-DNA.jpg
Jak vznikají blokace na našem životě? Toto je další dotaz,který často zodpovídám,tak se na to také tady podíváme, BLOKACE = výchovný program,jak jste se již v minulých příspěvcích mohli dovědět. Blokováním nás VEDE A UČÍ, SPRÁVNÉMU VIDĚNÍ A VNÍMÁNÍ světa naše vlastní duše a vyšší "Já". Tak jak to vlastně funguje? Pokud se vyvíjíme ve správném směru našeho určení, tak se netvoří další bloky,ale máme stále ty,které jsme si už přinesli s sebou tady do tohoto života z naší dávné minulosti minulých životů,což jsou naše obavy,strachy,nejistoty a nedostatek sebevědomí v určité pro nás dříve velmi traumatizující situaci,pokud se znovu dostáváme do PODOBNÉ SITUACE, potom se v nás automaticky SPUSTÍ BLOKACE, to je chybný program pro tento náš život, jde většinou o program strachu nebo dokonce o programy sebe-destruktivního charakteru,takže nás to prostě zbrdí nebo dokonce zastaví v našem vývoji nebo ,co je nejhorší mnozí volí dobrovolný odchod z tohoto bytí, tedy smrt a mají sebevražedné sklony,stane se to vždy,když nám NĚJAKÁ SITUACE V TOMTO ŽIVOTĚ připomene náš minulý život, spustí tím program viny, sebe-trestu a sebe-zničující myšlenky strachu,jež nás dostávají do bezvýchodných pro nás situací.

Toto je ovšem extrém,ale jsou samozřejmě JINÉ BLOKY, které nám komplikují náš život, třeba BLOK STRACHU, ovlivní vždy tok energií ve třetí čakře, jde o to,co je příčinou našeho spuštění strachu a z čeho jej máme. Sami dobře znáte mnoho obav a strachů,které jste sami museli překonat,a o to vlastně jde, O PŘEKONÁNÍ tohoto programu obav a strachu z "něčeho", tím dojde ke zrušení tohoto automaticky se tvořícího se prográmku naší mysli, který se ozývá vždy,když jsme v NESOULADNÝCH TOCÍCH ENERGIÍ ve vlastním jemno-hmotném těle. Jsou ,ale také PROGRAMY Z MINULOSTI,které nejde tak jednoduše vynulovat, to proto, že mají PŘÍČINY HLUBOKO V NÁS A JSOU SPOJENY S VELMI BOLESTIVÝMI ZÁŽITKY, což bývá většinou buď strach ze smrti vlastní nebo SMRT CIZÍ osoby, ale také blokády vzniklé ve směrech hojnosti majetků,což znamená blokáda STRACHU Z MNOHA PENĚZ,kterou řeším s mnoha lidmi,taková blokáda se PROJEVUJE NÁSLEDNĚ - NÁHLÝM NEZDAREM nebo STRMÝM PROPADEM V práci, zaměstnání nebo podnikání.
A to znamená v praxi tím,že se nám třeba dařilo dost slušně stále jsme měli dostatek práce,peněz,ale po PŘEKROČENÍ URČITÉHO MNOŽSTVÍ PENĚZ nebo i majetku, DOCHÁZÍ KE SPUŠTĚNÍ prográmku blokace+nastává PROPAD, PÁD CELÉ FIRMY, dojde k jako by NEVYSVĚTLITELNÉ investici,která se nevrátí nebo NESMYSLNÉMU UTRACENÍ mnoha peněz a TAK NÁSLEDUJE KRACH OSOBNÍ nebo i FIREMNÍ. TAKOVÝ blokační program VŽDY SPOUŠTÍ NAŠE nevědomí,spouštěčem bývá třeba jen "MNOŽSTVÍ PENĚZ+STRACH Z NICH" , COŽ VLASTNĚ JE strach o sebe sama, protože tento prográmek vznik V MINULOSTI.

V minulých našich životech, kdy jsme například ...cestovali s mnoha penězi a došlo k násilnému přepadení a následně i zabití nás samotných nebo k došlo k zabití někoho,kdo nám byl velmi blízký, ČÍMŽ SI NAŠE NEVĚDOMÍ ULOŽILO TOTO TRAUMA,do paměti a PŘIPRAVILO DO BUDOUCNA pro naši "OCHRANU" PROGRÁMEK "OBRANY PROTI ZBOHATNUTÍ", což má za následek to,že jakmile ZAZNAMENÁ NAŠE PODVĚDOMÍ DOSTATEK PENĚZ-míru jejich si určí naše Já, tak se SPUSTÍ TENTO DESTRUKČNÍ PROGRAM,ABY NÁS ZBAVIL této hrozby "přepadení s násilnou smrtí" a tím se sami dostáváme NEVĚDOMĚ do situací,které nás připraví o naše peníze a majetky-třeba vytvoříme si nesmyslný dluh nebo podepíšeme smlouvu,kde nám nebude více zaplaceno,než naše NEVĚDOMÍ DOVOLÍ,taková BLOKÁDA na penězích NÁM KOMPLIKUJE DALŠÍ NÁŠ ŽIVOT.

Nejde se toho vědomě nijak zbavit,protože většinou dotyčný ani sám netuší,jak ho JEHO VLASTNÍ JÁ blokuje a co to spouští,takže je dobré jít za nějakým odborníkem,který se kupříkladu "podívá do minulosti a Vás samotných" a najde příčinu a odstraní ji, teprve potom lze PŘE-NASTAVIT nový program pro takovou situaci,aby jste mohli bez omezení užívat darů vesmíru. Tímto jsme si také zodpověděli případnou otázku, proč by u takové BLOKÁDY NA PENĚZÍCH nefungovala jen pouhá opakování určitých afirmací motivujících nás k většímu výkonu. Pokud by totiž nebyla odstraněna PŘÍČINA, došlo by k tomu,že sice bychom se namotivovali i k větším výkonům,ale o to drastičtěji bychom o peníze-majetek došli,protože naše vlastní mysl by UPOSLECHLA STRIKTNĚ nastavený PROGRAM Z MINULOSTI. PROTO JE NUTNÉ, nejprve najít PŘÍČINU BLOKU, teprve POTOM PŘENASTAVIT nový program. Naprosto stejným způsobem vznikají BLOKACE na zdraví, na vztazích nebo v toku lásky přímo v srdeční čakře./Mak

Nastartuj se do nového dne-videjko níže!!!

Diagnostika automatickou kresbou a písmem-zasílám do mejlu
Diagnostika automatickou kresbou a písmem-zasílám do mejlu

Jak se zbavit negativity-EFT-viz. níže videjko

Jak se zbavit postupně svých strachů-viz.videjko níže

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one